0

O nás

Spoločnosť AJOSS vznikla v roku 2007 ako výrobca dámskej a detskej konfekcie. Sortiment sme neskôr rozšírili o strojové vyšívanie na osušky a uteráky. Jedná sa o kvalitné froté osušky a uteráky zo 100% bavlny príjemnej na dotyk s nasledovnými rozmermi: osuška 70 cm x 140 cm, uterák 50 cm x 100 cm. Sortiment sme už opäť rozšírili o vyšívané košielky na krst s doplnkovým tovarom sviečka na krst, ktoré sa tiež môžu stať originálnym darčekom pre vašich blízkych.
Na výber ponúkame 25 farieb textílií a 14 farieb nití, ktoré si môžete ľubovoľne nakombinovať podľa vlastných predstáv. Vyšívame nielen mená, ale aj rozličné nápisy, logá či znamenia. Všetko podľa vašej fantázie... V blízkej budúcnosti plánujeme rozšíriť sortiment o vyšívané vankúše a podbradníky pre vašich najbližších miláčikov.
Strojové vyšívanie realizujeme na najmodernejších zariadeniach, ktoré zaručujú jedinečnú kvalitu finálneho produktu. S výrobkami firmy AJOSS sa môžete stretnúť tiež v Českej republike a Nemecku. Online objednávky do 3 pracovných dní expedujeme a následne ich doručíme Slovenskou poštou prípadne kuriérom. Záleží akú formu dopravy ste si zvolili. Takže maximálne do týždňa viete mať vašu objednávku na vami zadanej adrese. Našim cieľom je spríjemniť vaše chvíle pohody v kruhu svojich blízkych s výrobkami každodennej potreby.